60 Yıllık Üretim Tecrübesi

Hakkımızda

Gaziantep’in cam sektöründeki ilk ismi Şükrü Yüncü tarafından temelleri atılan Gaziantep Cam, 1960 yılında Cam Sarayı ismiyle prekande cam- ayna satışı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Artan satış kapasitesi ve teknolojik gelişmeler neticesinde 1993 yılında Gaziantep Cam ismiyle çift cam üretimine geçmiş 1997 yılında Şişecam’ın yetkili ISICAM üreticilerinden biri olmuştur.Aynı yıl içerisinde otomatik cam kesim hattı ve Isıcam hattı ile sektördeki yerini almıştır.

Geçmişten günümüze kaliteli hizmet ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ilke edinen Gaziantep Cam daha iyi hizmet vermek adına  2008 yılında Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2’si kapalı 6000 m2lik üretim tesisinde faaliyetine devam etmektedir.

Gaziantep Cam 60 yıla dayanan tecrübe ve birikimini kullanarak; ısı yalıtımlı camlardan  parapet ve cephe kaplama camlarına, özel nitelikli konut camlarından güvenlik camlarına her çeşitte ürünleri kaliteden asla taviz vermeyerek,  gelişmeye açık altyapısı ,tecrübeli kadrosu, çözüm ve müşteri odaklı anlayışıyla birleştirip iş ortaklarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.